Nieuws

<< Terug naar de nieuwspagina

Dennis Reijnders Dart kampioen

Om 14.00 uur werd er in de kantine gestart met 25 deelnemers in 5 poules. Na de poulefase bleven rond 17.00 uur nog 16 spelers over die de strijd aangingen om de Leiverse darttitel. Rond de klok van 20.00 uur waren er nog 4 spelers in competitie en deze begonnen in cafe Oad Leivere aan de halve finales. De eerste halve finale ging tussen Jurgen Geurts en Donny van Heugten deze werd nipt gewonnen door Jurgen. In de tweede halve finale won Dennis Reijnders tegen Herman Naus met 3 - 0. De eindstrijd ging dus tussen Dennis en Jurgen, Het was Dennis die zich door een 3-0 overwinning voor de tweede maal op rij kampioen van Leivere mocht noemen. We kunnen terug kijken op wederom een geslaagde middag/avond met dank aan Cafe Oad Leivere en SV Leveroy.

o 15 j 2018