Nieuws

<< Terug naar de nieuwspagina

Nieuws uit het bestuur

                                                                           Nieuws uit het bestuur (juni)

  • Komend seizoen hebben we bij de senioren zowel 2 mannen- als 2 vrouwenelftallen. En ook een 7x7 mannen en 7x7 vrouwen team.
  • Zoals we al via verschillende social media kanalen kenbaar gemaakt hebben zijn we voor komend seizoen naarstig op zoek naar trainers of coaches voor JO19, Heren 1 en Dames 2. Weet je hier iemand voor, laat het weten aan  voetbalcommissie@svleveroy.nl
  • Vrijdag 7 juni heeft er leuke feestavond van de club van 50 plaatsgevonden en op zaterdag 8 juni was er een geslaagd stratenvoetbaltoernooi. En op zaterdag 15 juni hebben we een (door Jong Nederland georganiseerde) erg geslaagde Kika-run beleefd.
  • Aan het begin van het komende seizoen willen we een basiscursus EHBO gaan aanbieden. Hier zal op de jaarvergadering (en via mail) meer over verteld gaan worden.
  • De jaarlijkse doedag zal plaatsvinden op zaterdag 24 augustus. Er volgt nog een mail om je hiervoor aan te melden.

 

z 07 i 2024