Nieuws

<< Terug naar de nieuwspagina

Verlies Leveroy in eerste bekerduel

Leveroy heeft zijn eerste bekerduel bij DESM in Weert verloren met 5 - 1. Leveroy kwam wel nog goed uit de startblokken en stond na 2 minuten met 0 - 1 voor. Een goede voorzet van Marijn Hermans werd prima binnen geschoten door Bart Cillekens. Na 17 minuten was het DESM dat langszij kwam en amper 1 minuut later wordt het zelfs 2 - 1 voor de ploeg van de Moesdijk. Nog voor rust maakt de degradant uit de 3e klasse er zelfs 3 - 1 van. Na rust ligt het tempo een stuk lager dit mede door het warme weer. Voor beide doelen gebeurd er niet al te veel meer, maar toch is het DESM dat tussen minuut 66 en 68   2 keer toeslaat en zodoende de eindstand op 5 - 1 brengt. Volgende week de 2e bekerwedstrijd dit keer thuis tegen 4e klasser Roggel.

z 02 f 2018