Nieuws

<< Terug naar de nieuwspagina

Winst voor dames en heren 1

Zowel de dames alsmede de heren pakten vandaag 3 punten.
Dames 1 speelde de inhaalwedstrijd uit bij SSS18 in Overloon en wist een opgelopen achterstand alsnog om te buigen in een overwinning. In de eerste helft bleef de brilstand op het bord staan. Na de rust was het de thuisclub die in de 60e minuut op voorsprong kwam. Echter 5 minuten later was het invalster Nicole Barten die de stand weer gelijk trok 1 - 1. In de slotfase beperkte de de thuisclub zich tot het vasthouden van het gelijkspel daar waar Leveroy nadrukelijk op zoek ging naar de winst. Deze kwam er 5 minuten voor tijd ook, het was Simone Koolen die met haar 3e competitietreffer de winst binnen schoot 1-2 . volgende week weer eens een thuiswedstrijd dan komt Someren dames op bezoek aanvang 10.30 uur.

Leveroy heren 1 snakte na 3 nederlagen weer eens naar de winst. Trainer Peulen kon na lange tijd weer eens beschikken over een vrijwel complete selectie en dit was terug te zien in het veldspel. Leveroy speelde tegen Laar 3 een prima eerste helft en kwam na 20 minuten op voorsprong, het was Menno Kaul die vanaf 11 meter een strafschop onberispelijk binnen schoot 1 - 0. In het verdere verloop van de eerste helft waren er nog mogelijkheden op meer maar het bleef bij de 1 - 0 bij de rust. Na de rust had Leveroy het even moeilijk een aantal hoekschoppen van Laar konden met kunst en vliegwerk uit het doel worden gehouden. Hierna was het echter weer Leveroy dat de controle over de wedstrijd kreeg. En  was er  een hoofdrol voor invaller Sten Pellemans die zijn competitie debuut maakte. In de 72e minuut kopte hij de 2 - 0 binnen op aangeven van Tim Klaessens. Het werd nog mooier voor hem door in de 90 e minuut de 3 - 0 te scoren nadat hij samen met Menno alleen op doel kon afgaan. De prima uitgespeelde aanval leverde een 3 - 0 eindstand op. Volgende week gaan de mannen op bezoek bij Eindse Boys 2.

Leveroy 2 kende een totale of day thuis keek men bij de rust al tegen een 0 - 6 achterstand aan tegen Merefeldia 5. Na de rust ging het iets beter en scoorde Joeri Hermans uit een strafschop de eretreffer. Uiteindelijk werd het 1 - 9 . Een wedstrijd om gauw te vergeten. 

z 25 e 2026